top of page

Doc Mac Coaching Group

Public·17 members
Nathan Ramirez
Nathan Ramirez

Rajd DiRT ~UPD~Następnie po zaakceptowaniu przez admina już w samej grze w zakładce wyścigów klubowych powinien być dostępny rajd. Dołączacie, przejeżdżacie, a na serwerze zostanie wszystko podliczone i zapisane. Pod wyżej podanym linkiem, można także śledzić przebieg rajdu.
Rajd DiRTW Rajdzie Dirt powracamy do korzeni całej serii z prawdziwym rajdem wyścigowym na nieutwardzonych drogach. Gra zawiera trzy miejsca: Powys w Walii, Monte Carlo w Monaco i Argolis w Grecji. Wyścigi odbywają się w słoneczne, mgliste, deszczowe i śnieżne dni. Rajd Dirt łączy Mistrzostwo i wyścigi selekcyjne, w których gracze rywalizują ze społecznością w różnych wyzwaniach. Będziesz mógł zmieniać poszczególne pojazdy, a model uszkodzenia jest oczywiście włączony. Na początku Early Access, Rajd DiRT zawiera 14 samochodów, ale w przyszłości więcej zostanie dodanych.


Teraz, po ponad 20 latach i wydaniu 11 gier z serii (która w międzyczasie zmieniła tytuł na DiRT), pojawia się edycja Rally 2.0. Czym różni się od poprzednich? Przede wszystkim pojawia się w niej nasz kraj. Nie jest to co prawda dokładna kopia Rajdu Polski, jednak zaprojektowane przez Codemasters odcinki specjalne przypominają te, znane z Mazur. Są szybkie, rozgrywane na szutrze, pomiędzy polami, lasami i jeziorami. Dodatkowo architektura polskich miasteczek i wsi jest świetnie oddana, więc naprawdę mamy wrażenie, jakbyśmy startowali na odcinkach w Polsce. Poza tym przygotowano rajdy rozgrywane w Nowej Zelandii, Argentynie, Hiszpanii, Australii i USA. Większość to szutry, w grze właściwie tylko Rajd Hiszpanii rozgrywany jest na asfalcie.


Entuzjaści sportów stricte samochodowych na szczeblu krajowym, powodów do radości raczej zbyt wielu nie miewają - pozostaje tylko współczuć. Zresztą, znakomita większość imprez rajdowych spod szyldu Polskiego Związku Motorowego jest zwyczajnie mało atrakcyjna, słabo przygotowana i niewystarczająco rozreklamowana w mediach, żeby przyciągnąć tłumy gapiów. Wśród gier komputerowych sytuacja wygląda jeszcze gorzej z oczywistych względów - jałowego tematu nikt dotychczas nie odważył się podjąć... do dnia dzisiejszego... Produkcja studia Red Dot Games sfinansowana przez IQ Publishing, rodzimego wydawcę specjalizującego w niskobudżetowych tytułach oraz przygodówkach, teoretycznie mogła dyscyplinie bardzo pomóc. Jednak jak powszechnie wiadomo, teoria z praktyką często się rozmija i podobnie jest właśnie w opisywanym przypadku. Rajd Polski otrzymał licencjonowane załogi oraz rzekomo realne trasy, niemniej nawet gdyby do każdego egzemplarza dołączano autentyczny kask, części zamienne lub garść żwiru z polnych dróg, efekt wciąż byłby mizerny. Gry wyścigowe wymagają czegoś więcej niżeli kilku nalepek i nazwisk, które same w sobie niczego do zabawy nie wnoszą. Tymczasem, twórcy zapomnieli o takich szczegółach jak wiarygodny model jazdy, przyzwoita grafika czy wreszcie rozsądna cena... Proszę Was, nie jedźcie tą drogą! A może się mylę i Rajd Polski będzie godnym konkurentem dla DiRT 2, Need for Speed Hot Pursuit albo WRC: FIA World Rally Championship? Ktoś chętny na świątecznego zakalca?


Dirt Rally 2.0 to gra wyścigowa, gdzie zadaniem gracza jest dojechanie do mety w jak najszybszym czasie nie niszcząc pojazdu. Są dwa główne rodzaje wyścigów: rajdowe i rallycross. W pierwszym gracz jeździ po wcześniej wyznaczonych trasach po prawdziwych drogach. Zawodnicy jeżdżą indywidualnie, po czym porównywany jest czas przejazdu. W samochodzie jest także pilot opisujący zbliżające się zakręty i rodzaj nawierzchni. Rallycross to wyścigi na zamkniętych torach. Za każdy przejechany poziom gracz dostaje punkty doświadczenia i pieniądze, za które może kupić inne samochody lub naprawić własne. Samochody na wyższych poziomach są szybsze, jednak posiadają mniejszą wytrzymałość. W trybie kariery postać startuje w mistrzostwach i zdobywa punkty za przejechanie poszczególnych tras. W grze dostępnych jest ponad 50 licencjonowanych samochodów. Jedną z nowości jest degradacja powierzchni. Droga będzie wyglądać i wpływać na samochód inaczej w zależności od tego ile osób po niej jechało przed graczem[2].


Dirt Rally 2.0 to pierwsza gra z serii po odejściu głównego projektanta Paula Colemana. Podczas produkcji położono większy nacisk na przyczepność pojazdów i zachowanie opon na wzór innej gry producenta F1 2018[3]. Kierowcy rajdowi Ryan Champion i Jon Armstrong pracowali jako konsultanci. Pilot rajdowy Phil Mills był odpowiedzialny za dubbing w wersji angielskiej[4]. Grę oficjalnie zapowiedziano we wrześniu 2018[5]. Po premierze wydano dodatki DLC w postaci 4 sezonów. Dodały m.in. nowe samochody trasy rajdowe i rally cross. Twórcy udostępnili także tryb VR w formie darmowej aktualizacji[6]. Ostatnie DLC dodało nową lokację - Szkocję i wyzwania inspirowane karierą Colina McRae[7]. Podczas pandemii koronawirusa twórcy dodali do gry reklamy nawołujące do pozostania w domu[8]. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page